Ανακοινώσεις

Επιλεγέντες προγράμματος «PILATES -ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΑ ΑΣΚΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΑΓΩΓΗ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΟΥ ΜΥΟΣΚΕΛΕΤΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ» (Παρακολούθηση και των 4 ενοτήτων του προγράμματος)

 

α/α Επώνυμο Όνομα App ID
1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1318
2 ΒΡΕΤΤΟΥ ΞΑΝΘΙΠΗ 1352
3 ΓΑΝΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1415
4 ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1273
5 ΔΟΎΜΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1411
6 ΕΠΤΑΜΗΝΙΤΑΚΗ ΓΙΑΣΕΜΗ 1308
7 ΚΑΛΑΘΑ ΑΝΝΑ 1403
8 ΚΑΛΠΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1167
9 ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1349
10 ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΜΕΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1345
11 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 1404
12 ΚΑΤΣΙΚΑ ΣΟΦΙΑ 1283
13 ΚΑΤΣΚΑΒΕΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1303
14 ΚΟΚΚΑ ΝΙΟΒΗ 1267
15 ΚΟΝΙΔΗ ΛΥΔΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1330
16 ΚΟΞΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1253
17 ΚΟΥΛΛΑ ΜΙΡΑΝΤΑ 1287
18 ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ 1252
19 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΣΥΡΜΩ ΜΑΡΙΝΑ 1274
20 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1171
21 ΛΕΜΟΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1256
22 ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΔΑΝΑΗ 1175
23 ΜΑΜΑΡΕΛΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 1166
24 ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1266
25 ΜΕΤΑΞΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1219
26 ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 1281
27 ΜΠΡΑΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1382
28 ΞΕΡΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1368
29 ΠΑΝΤΖΑΒΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1358
30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1213
31 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ 1338
32 ΣΙΜΙΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 1288
33 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΧΑΡΙΣ 1169
34 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1246
35 ΣΤΕΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 1389
36 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1390
37 ΤΙΦΤΙΚΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1173
38 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1176
39 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1395
40 ΧΑΤΖΗΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1407
41 ΧΕΙΜΩΝΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1296
42 ΧΗΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1423

 

 

 

 

Επιλεγέντες προγράμματος «PILATES -ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΑ ΑΣΚΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΑΓΩΓΗ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΟΥ ΜΥΟΣΚΕΛΕΤΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ»

Ενότητα 1η: Pilates instructor LEVEL I (in Mat and Props) (ασκήσεις εδάφους και με μικρό εξοπλισμό)

 

α/α Επώνυμο Όνομα App ID
1 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1187
2 ΒΟΥΡΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1269
3 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1367
4 ΖΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1293
5 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1268
6 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1384
7 ΚΑΨΑ ΑΓΑΠΗ-ΣΟΦΙΑ 1324
8 ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1265
9 ΚΟΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 1351
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ 1396
11 ΚΩΣΤΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1419
12 ΛΑΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1284
13 ΜΑΚΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1393
14 ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΔΑΝΑΗ 1174
15 ΜΟΤΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1264
16 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1178
17 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1186
18 ΠΑΣΧΑΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1350
19 ΠΑΦΙΤΗ ΠΕΡΣΟΥΛΑ 1373
20 ΡΑΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1305
21 ΡΑΠΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1188
22 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1322
23 ΤΣΑΓΚΑΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1361
24 ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1376
25 ΧΑΡΙΣΗ ΙΩΑΝΝΑ 1327
26 ΧΑΡΙΣΗ ΣΥΡΑΓΟΥΛΑ 1310
27 ΧΡΥΣΟΓΟΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1249
28 ΨΑΛΛΙΔΑΣ ΒΑΙΟΣ 1410

 

 

Επιλεγέντες προγράμματος «PILATES -ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΑ ΑΣΚΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΑΓΩΓΗ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΟΥ ΜΥΟΣΚΕΛΕΤΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ»

Ενότητα 2η: Pilates instructor LEVEL II (in Reformer, Cadillac, Spine Corrector, Wunda chair, Barrel)

 

α/α Επώνυμο Όνομα App ID
1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 1275
2 ΑΛΕΦΑΝΤΙΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1348
3 ΒΑΣΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 1130
4 ΒΟΥΡΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1269
5 ΓΑΒΑΛΑ ΘΕΑΝΩ 1394
6 ΓΑΡΔΙΚΗ ΧΛΟΗ 1291
7 ΓΕΝΤΗ ΜΑΡΙΑ 1332
8 ΓΙΟΚΑΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1258
9 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1427
10 ΔΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 1307
11 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1367
12 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΕΛΕΝΗ 1339
13 ΖΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1293
14 ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1265
15 ΚΟΥΜΠΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1184
16 ΚΩΣΤΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1419
17 ΛΕΜΟΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 1162
18 ΜΑΚΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1393
19 ΜΑΣΧΑΛΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 1378
20 ΜΑΥΡΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1333
21 ΜΕΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1420
22 ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1312
23 ΜΟΤΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1264
24 ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1191
25 ΞΕΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1202
26 ΠΑΓΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1412
27 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1414
28 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΙΟΣ 1251
29 ΡΑΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1305
30 ΡΑΠΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1188
31 ΡΙΖΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1182
32 ΣΑΚΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1364
33 ΣΙΔΕΡΗ ΜΑΡΙΑ 1374
34 ΣΜΙΤΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 1329
35 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1300
36 ΤΣΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1196
37 ΤΣΙΟΠΕΛΑΚΟΥ ΖΩΗ 1401
38 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1179

 

Επιλεγέντες προγράμματος «PILATES -ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΑ ΑΣΚΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΑΓΩΓΗ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΟΥ ΜΥΟΣΚΕΛΕΤΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ»

Ενότητα 3η: Pilates instructor LEVEL III (Clinical Pilates) (για πρόληψη και διαχείριση μυοσκελετικών προβλημάτων)

 

α/α Επώνυμο Όνομα App ID
1 ΑΛΕΦΑΝΤΙΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1348
2 ΑΛΕΦΡΑΓΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1362
3 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1428
4 ΒΕΝΤΟΥΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1335
5 ΓΑΡΔΙΚΗ ΧΛΟΗ 1291
6 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1157
7 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1276
8 ΓΙΟΚΑΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1258
9 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ 1285
10 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΕΛΕΝΗ 1339
11 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1357
12 ΖΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1293
13 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 1421
14 ΚΑΜΑΛΑΚΙΔΟΥ ΚΛΕΙΩ 1195
15 ΚΑΡΑΗΛΙΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1426
16 ΚΗΡΟΜΥΤΗ ΣΟΦΙΑ 1391
17 ΚΟΚΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1269
18 ΚΟΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 1347
19 ΚΟΝΑ ΑΝΝΑ ΧΑΙΔΩ 1385
20 ΚΟΥΜΠΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1184
21 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1392
22 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΑ 1387
23 ΛΥΡΩΝΗ ΚΟΡΚΟΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 1340
24 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 1234
25 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1178
26 ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1191
27 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 1250
28 ΠΑΝΤΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1319
29 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1186
30 ΠΑΣΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1380
31 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1317
32 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1416
33 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΜΙΡΑΝΤΑ 1381
34 ΡΑΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1305
35 ΡΑΠΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1188
36 ΡΟΥΣΣΑΣ ΗΛΙΑΣ 1298
37 ΣΑΚΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1364
38 ΣΙΔΕΡΗ ΜΑΡΙΑ 1374
39 ΣΙΔΗΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1413
40 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1262
41 ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΑΝΝΑ 1313
42 ΤΣΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1196
43 ΤΣΑΤΑΛΜΠΑΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1425
44 ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 1402
45 ΤΣΙΟΠΕΛΑΚΟΥ ΖΩΗ 1401
46 ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1302
47 ΧΑΡΙΣΗ ΣΥΡΑΓΟΥΛΑ 1310
48 ΧΡΥΣΟΦΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1356

 

Επιλεγέντες προγράμματος «PILATES -ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΑ ΑΣΚΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΑΓΩΓΗ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΟΥ ΜΥΟΣΚΕΛΕΤΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ»

Ενότητα 4η: Pilates instructor LEVEL IV (Athletic Pilates) (για αθλητικά δραστήριο πληθυσμό

 

α/α Επώνυμο Όνομα App ID
1 ΑΛΟΥΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 1418
2 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1428
3 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1276
4 ΓΙΟΚΑΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1258
5 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 1421
6 ΚΗΡΟΜΥΤΗ ΣΟΦΙΑ 1391
7 ΛΕΜΟΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 1162
8 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 1250
9 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1317
10 ΠΕΡΔΙΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 1309
11 ΡΟΥΣΣΑΣ ΗΛΙΑΣ 1298
12 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1262
13 ΤΖΕΜΑΛ ΜΑΛΚΟΤΣ 1215
14 ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΑΝΝΑ 1313
15 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1179

 

Ενστάσεις θα μπορούν να υποβληθούν μέχρι την 26/09/2021 στο e-mail pmalliou@phyed.duth.gr